16 jautras līgavas dušas spēles

Rozā bilde ar ballīšu rotājumiem un tekstu Pinterest

Šie jautras līgavas dušas spēles ir tie, kas patiks visiem jūsu viesiem! Noteikti dažas no unikālākajām un jautrākajām līgavu dušas spēlēm, tostarp tādas, kuras jūs, iespējams, nekad neesat spēlējis!

16 lieliskas kāzu dušas spēles, kuras jums jāizmēģina

Labākās līgavu dušas spēles

Šīs līgavas dušas spēles ir tās, kuras esmu salicis savai mazajai māsai bohēmas līgavas duša , tieši pirms viņas skaista bohēmas kāzas ! Mēs vienmēr esam bijuši radoša un spēlējoša ģimene, tāpēc es vēlējos izdomāt līgavu dušas spēles, kuras cilvēki nekad iepriekš nebija spēlējuši!

Man bija taisnība.

Šīs spēles ir tās, kuras istabā neviens vēl nebija spēlējis! Un es uzdrīkstos teikt, ka tā bija visu laiku labākā līgavu duša.

Mēs apvienojām šīs jautrās līgavas dušas spēles ar šo apdrukājama līgavas duša spēle ar nosaukumu mīlas stāsts un bija viena neticama pēcpusdiena.

Cilvēki joprojām runā par to, cik jautras bija šīs spēles! Un par manu dāvanu māsai - šīs datuma nakts kartiņas (viens datums katrai gada nedēļai!)

Kā spēlēt

Visas šīs spēles var spēlēt vai nu minūtes laikā, lai uzvarētu stilā, vai vienkārši izvēlēties un izvēlēties pāris spēles no saraksta, lai spēlētu kopā ar viesiem. Ja jūs meklējat kaut ko mazāk aktīvu, iespējams, vēlēsities apskatīt šo kāzu dušu

Neatkarīgi no tā, kuru izvēlaties, es garantēju, ka tie joprojām būs jautri. Un es esmu izstrādājis spēles tā, lai tās darbotos kā kopīga duša, ja vēlaties vienlaikus svinēt līgavaini un līgavaini!

Šis emocijzīmju kāzu dušas spēle ir lieliski piemērots arī apvienotajām dušām!

Ja vēlaties tos spēlēt kā minūtes, lai uzvarētu spēles, iesaku izlasīt šo minūti, lai to uzvarētu izlikt vispirms. Pretējā gadījumā vienkārši izpildiet tālāk sniegtos spēles norādījumus!

Varat arī noskatīties tālāk redzamo videoklipu, lai redzētu, kā tas tiek darīts!

Jautras līgavu dušas spēles

Esmu iekļāvis 16 dažādas kāzu dušas spēles, kurās iekļauts kaut kas saistīts ar kāzām. Izvēlieties savus favorītus un dodieties kopā ar tiem.

# 1 - Ielieciet uz tā gredzenu

Piepildiet trauku ar konfekšu augļu gredzeni līgavas dušas spēlesun dodiet savam spēlētājam a irbulis līgavas dušas spēles.

Spēlētājam ir jāuztur irbulis tikai ar muti. Pirmais spēlētājs, kurš ieguvis 10 gredzenus savā irbulī, uzvar.

Meitene, uzliekot gredzenus uz irbulīša vienā no jautrākajām līgavas dušas spēlēm

# 2 - prievīte

Dodiet katram spēlētājam lēti prievīte līgavas dušas spēlesun izveido dzirkstošās sidra pudeles līgavas dušas spēlesuz grīdas viņu priekšā. Pirmais spēlētājs, kurš iemetis, metis vai citādi iemetis prievīti un licis, lai tas zvana vienā no dzirkstošajām sidra pudelēm, uzvar.

# 3 - izmisušas mājsaimnieces

Uz indeksu kartītēm pierakstiet slavenu precētu pāru vīru vārdus (piemēram, Raiens Reinoldss, Raiens Goslings, Tims Makgrovs, Kīts Urbans). Spēlētājiem ir jāizvēlas karte, pēc tam šarādes veidā (bez vārdiem, vienkārši rīkojoties) jāizspēlē SIEVIEŠA (nevis persona, kas atrodas uz kartes).

Pārejiet pēc iespējas vairāk vienā minūtē, un uzvarēs cilvēks, kurš minūtē saņem visvairāk. Vai jūs vienkārši nemīlat manas mazās māsas lomu no Bleika Laivlija (Gossip Girl zvaigzne) un Nikolas Kidmenas filmā Bewitched?

Spēles padoms!

Sastādiet savu sarakstu, pamatojoties uz viesiem, kas apmeklē ballīti. Ja tas ir vairāku paaudžu pārstāvis, es iesaku turēties pie ļoti slaveniem cilvēkiem, ne tikai ar jaunākās paaudzes cilvēkiem!

Izmisīgo mājsaimnieču tēlošana vienā no jautrākajām līgavas dušas spēlēm

# 4 - Atvērt bāru

Pirms ballītes izvēlieties pāris mini šokolādes tāfelītes līgavas dušas spēlesno liela bāra un ielieciet a zelta uzlīme līgavas dušas spēlesapakšā. Tad tos visus izklāj vai nu līnijās, vai grupā, kas ir plakana uz virsmas.

Lai spēlētu spēli, spēlētājiem jāizvēlas viens mini saldumu batoniņš un, ja nav zelta uzlīmes, to jāēd. Spēlētājiem ir jāturpina konfektes un jāēd, līdz viņi atrod vienu ar zelta zvaigzni.

Atvērta bāra spēle ir viena no jautrākajām līgavas dušas spēlēm

# 5 - saņemošā līnija

Vislabāk to spēlēt kā komandas spēli. Vienā istabas galā ir bļoda, kas piepildīta ar rīsiem, un istabas otrā pusē tukša krūze vai maza burka. Komandām ir jāsacenšas pārnest rīsus no bļodas, rīsus nododot rokā, uz istabas otru pusi un mazajā burciņā.

Pirmā komanda, kas piepilda burku, uzvar. Šis ir viena no labākajām kāzu dušas spēlēm, jo ​​rīsi ir tik liela kāzu tradīcija!

# 6 - saglabājiet datumu

Pirms ballītes lūdziet līgavai pāris svarīgus datumus viņas dzīvē (piemēram, pirmais randiņš, pirmais skūpsts, viņa ierosinātais datums, dzimšanas diena). Šai spēlei izgrieziet gada mēnešus, kā arī skaitļus 1 - 31 un lieciet viņiem sēdēt uz galda.

Katrā kārtā pasakiet spēlētājiem, ka viņiem pirmajiem jānāk klajā ar pareizo datumu, izvēloties mēnesi un dienu un palaižot tos, lai parādītu līgavai.

Līgava pasaka viņiem pareizi vai agrāk / vēlāk, un viņiem ir jāturpina skriet turp un atpakaļ no galda ar kalendāra datumiem pie līgavas, līdz kāds to saprot.

Varat to izdarīt vienu reizi vai vairākas reizes ar dažādiem datumiem.

Vai meklējat vairāk līgavas dušas ideju?

PĀRBAUDIET VISAS IDEJAS

# 7 - naudas kaltuve

Spēlētājiem jāpārvieto noteikts skaits piparmētru no a piparmētru trauks līgavas dušas spēlesuz burku istabas otrā pusē, iesūcot piparmētras a salmi līgavas dušas spēlesun turot to iesūktu, līdz viņi to var ievietot burkā.

Sacentieties, lai būtu pirmais līdz noteiktam skaitlim vai redzētu, kurš minūtē var paveikt visvairāk.

Spēlē piparmētru un citas kāzu dušas spēles

# 8 - mīlas stāsts

Esiet pirmā komanda, kas izjauc visas šīs filmas bezmaksas izdrukājama spēle pilns ar dažādiem veidiem, kā pateikt klasiskās filmas (piemēram, precējusies karaļa meita = princeses līgava).

Vai arī, ja vēlaties dziesmas, izmēģiniet to bezmaksas izdrukājama mīlas dziesmas versija atkodēt populāras mīlas dziesmas (piemēram, pasaka par romantiku = mīlas stāsts). Šī ir viena no jautrākajām izdrukājamām līgavas dušas spēlēm, ko esmu spēlējis līgavu dušā!

# 9 - mezgla sasiešana

Spēlētājiem ir jāsacenšas, lai panāktu neizšķirtu visvairāk ķiršu kāti līgavas dušas spēlesvai nu minūtes laikā, vai salīdzinot ar konkurentiem, ar mēli. Šī ir viena no spēlēm, kas darbotos tikpat lieliski vecmeitu ballīšu spēles arī!

# 10 - ārpus tirgus

Iegādājieties nedaudz ar kāzām saistītus priekšmetus vai priekšmetus ārpus līgavas reģistra (un pēc tam nododiet tos līgavai) un pārliecinieties, ka precīzi zināt, cik katrs maksā.

Spēlētājiem ir jāsacenšas, lai preces saliktu pareizā secībā no augstākās līdz zemākajai cenai.

Vai nu laiku pa laikam un skatieties, kurš to var izdarīt mazāk nekā minūtes laikā, vai redziet, kurš to var paveikt visātrāk, neatkarīgi no tā, cik ilgi tas nepieciešams.

labākā minūte, lai uzvarētu spēlēs

Katrā ziņā es ļautu kādam to izdarīt vispirms un pēc tam liktu nākamajam spēlētājam nākt, lai viņi nesaņemtu nekādus mājienus.

Padoms!

Jūs varētu spēlēt arī šo spēli. Cena ir pareizā stilā! Ļaujiet cilvēkiem uzminēt, kurš katrs no kāzām saistītajiem priekšmetiem ir cilvēks, kurš ir vistuvākais, nepārkāpjot, iegūst punktu - lielākā daļa punktu iegūst balvu!

# 11 - Kāzu drupinātāji

Kaudze plastmasas šampanieša glāzes līgavas dušas spēlesviens otram virsū un spēlētāji atlec galda tenisa bumbiņas līgavas dušas spēlespāri istabai, lai redzētu, kurš vispirms var notriekt kausu kaudzi.

Kā alternatīvu, jūs varētu uzlīmēt vienu šampanieša glāzi katram spēlētājam un likt spēlētājiem mēģināt pirmajiem atlekt uz galda tenisu un iemest to kausā.

# 12 - noskūpsti līgavu

Šī ir izdomu spēle, kurā zīmēšanas persona to dara ar lūpu krāsas caurule līgavas dušas spēleska viņi var turēt tikai mutē.

Jūs varat to izdarīt vienā no diviem veidiem - vai nu likt vienam cilvēkam zīmēt un mēģināt iziet cauri tik daudz, cik viņi var noteiktā laika periodā, piemēram, minūtē, vai arī jums var būt vairāki cilvēki, kas mēģina uzzīmēt vienu un to pašu, lai viņu komanda piesaistītu vispirms uzmini.

Katrs veids ir jautrs. Un šis ir manas personīgās kāzu dušas spēļu saraksta augšgalā!

Padoms!

Pārbaudiet Dollar Tree vai citu dolāru veikalu, lai atrastu lētu lūpu krāsu, kuru neuztraucat sabojāt. Vai arī pajautājiet draugiem un ģimenes locekļiem, vai viņiem ir kāds, ko viņi vairs nevalkā - vienkārši iepriekš to iztīriet!

Spēlē lūpu krāsas attēlus un citas jautras līgavas dušas spēles

# 13 - kūka

Dodiet katram spēlētājam 10 plastmasas kausi līgavas dušas spēlesun lēta plastmasa kūkas virskārta līgavas dušas spēles. Ļauj viņiem likt priekšmetus sev priekšā, lai viņi zinātu, kur tad katram spēlētājam tiek aizsietas acis.

Spēlētājam ir jāizveido “kūka” no plastmasas glāzēm - tas nozīmē kaudzes sakraut 4 - 3 - 2 - 1 un pēc tam novietot kūku virsū kausiem virsū, nenogāžot to kūku. Uzvar pirmais spēlētājs, kurš to izdarījis, vai spēlētājs, kurš to izdarījis visātrāk.

Kausu sakraušana dažādās jautrās līgavas dušas spēlēs

# 14 - sarkt līgava

Izdrukājiet līgavas sejas fotoattēla kopijas bez kosmētikas. Dodiet katram spēlētājam piekļuvi lētai meikaps līgavas dušas spēlesieskaitot lūpu krāsu, sārtumu, acu ēnas utt., un pēc tam tos piesiet.

Spēlētājam ir 1 minūte, lai līgavas attēlam izveidotu pārvērtības ar aizsietām acīm. Līgava izvēlas labāko grima darbu.

# 15 - aizzīmogots ar skūpstu

Aizpildiet 10 kastes līgavas dušas spēlesar šokolādes skūpsti līgavas dušas spēleslai viņiem katram būtu atšķirīgs skūpstu skaits no 1 līdz 10, tad ietiniet kastes lētā kāzu iesaiņojuma papīrā.

Spēlētājam ir jāsakrata kaste, lai klausītos bučos un sakārtotu tos no mazākā skūpstu skaita līdz lielākajam.

Kratot dāvanu, lai redzētu, kas # 16 - aukstas kājas

Aizpildiet lielu pasniegšanas trauki līgavas dušas spēlesar ledus aukstu ūdeni, tad izmetiet desmit lielas metāla vai plastmasas gredzeni līgavas dušas spēlesiekšā.

Spēlētājiem ir jāsacenšas, lai būtu pirmie, kas visus gredzenus izvelk no sasalšanas ūdens trauka, izmantojot tikai savas kājas.